Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
wtorek, 25 sierpnia 2026 06:02
Reklama

Młodziczki KSZO SMS najlepsze w Opatowie

W miniony weekend w dwóch opatowskich halach sportowych rozgrywany był Ogólnopolski Turniej Siatkówki Młodziczek. W turnieju wzięło udział 10 zespołów z województw mazowieckiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego a główne trofeum wywalczyły młode siatkarki ostrowieckiego KSZO SMS.
Młodziczki KSZO SMS najlepsze w Opatowie

Źródło: foto: Fb ZSOMS OStrowiec Św.

Podopieczne Iwony Błaszkiewicz zagrały w składzie: Nadia Klepacz, Lena Nowak, Wiktoria Groszek, Hania Łakoma, Ola Grzywa, Zuzanna Zagraj, Zuzanna Misiek i Nikola Szpernal. MVP turnieju została Nadia Klepacz.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 

  1. SMS KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
  2. VEGA MOSIR STALOWA WOLA
  3. KKS KOZIENICE 
  4. OKS VOLLEY OPATÓW I 
  5. FUN SPORT I
  6. OKS VOLLEY OPATÓW II
  7. FUN SPORT KIELCE II
  8. MUKS PIĄTKA SANDOMIERZ 
  9. UKS CHOBRZANY 
  10. KPS NOWA DĘBA
Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama Drogeria Uroda
Reklama Drogeria Labo
Reklama 3d Ostrowiec
Reklama
Reklama