Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
piątek, 22 maja 2026 10:59
Reklama

Kielce: Poszukiwany trzema listami gończymi zatrzymany. 7 lat i 3 miesiące więzienia

Funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali 54-letniego mieszkańca miasta, który był poszukiwany trzema listami gończymi. Mężczyzna najbliższe 7 lat i 3 miesiące spędzi w zakładzie penitencjarnym

Policjanci kieleckiej komendy każdego dnia prowadzą działania ukierunkowane na ustalanie miejsc pobytu osób ukrywających się przed organami ścigania. Chodzi o skazanych prawomocnymi wyrokami, którzy nie stawili się w wyznaczonym terminie do odbycia kary pozbawienia wolności.

54-latek został skazany za przestępstwa związane m.in. z fałszerstwem intelektualnym, wyłudzeniem poświadczenia nieprawdy oraz oszustwem. Listy gończe wydały za nim Sąd Okręgowy oraz Sąd Rejonowy w Kielcach.

Z ustaleń kryminalnych wynikało, że mężczyzna może ukrywać się w jednym z domów na terenie miasta. W poniedziałkowy wieczór policjanci pojechali pod wskazany adres. W jednym z pomieszczeń odnaleźli poszukiwanego i dokonali jego zatrzymania.

W najbliższym czasie 54-latek trafi do zakładu penitencjarnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
Reklama
Reklama