Francuz podkreślił, że w drużynie panuje duża mobilizacja przed kluczowym etapem sezonu.
– Wszystko jest dobrze. Myślę, że w tym momencie każdy chce grać w tych meczach i wygrać. Czuję takie podekscytowanie, ale jednocześnie wiem, że musimy zachować koncentrację.
Zawodnik zaznaczył również, że rywal z Węgier to bardzo kompletny zespół, który potrafi zagrozić w każdym elemencie gry.
– Oczywiście, że to bardzo dobry zespół. Wszyscy o tym wiemy – mają wszystko: rzut, grę jeden na jeden, bramkarzy. Ale zobaczymy, co będzie. My też mamy swoje atuty i jesteśmy mocni. Myślę, że to będzie dobry dwumecz i prawdziwa walka.
Kounkoud zapewnił także, że jest gotowy pomóc drużynie w każdej sytuacji, także grając na pozycji prawego rozgrywającego.
– Jestem gotowy na wszystko. Cały sezon, każdego dnia pracujemy z trenerem nad wszystkim. Jeśli zespół będzie mnie potrzebował, zrobię wszystko, żeby pomóc.
Na koniec skrzydłowy jasno określił cel zespołu przed pierwszym spotkaniem w Szegedzie.
– To jest cel – wygrać.
Ponadto, klub przypomina, że do wtorku do 23:59 posiadacze karnetów mogą wykupywać swoje miejsca. Jeśli tego nie zrobią, od 1 kwietnia miejsca te trafią do sprzedaży otwartej.



















Napisz komentarz
Komentarze