Dla gminy Ożarów to był ważny rok, ze względu na uroczystość 450-lecia lokacji miasta Ożarowa. Pod względem gospodarczym to silna gmina ze względu na zakład jakim jest Cementownia Ożarów, która zatrudnia wielu pracowników. Są już plany na zagospodarowanie terenów inwestycyjnych, które w przyszłości dadzą pracę kolejnym mieszkańcom Ożarowa. O podsumowaniach 2019 roku i planach gminy Ożarów na 2020 rok na antenie Radia Rekord 89,6 FM mówił Burmistrz Miasta i Gminy Ożarów Marcin Majcher.
CZD
23.12.2019 11:45
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze