KSZO, Star i Alit w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski

• Łysica Bodzentyn – KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0:4 (0:1)

Bramki: Jakub Głaz 27 min, Szymon Kuzior 60 min, Norbert Drożdżal - samobójczy 65 min, Tomasz Persona 80 min.

KSZO: Szymkowiak – Głaz (75 min. Toboła), Sylwestrzak, Zając, Brągiel – Pawlik (46 min. Smykowski), Persona, Dereń (46 min. Kuzior), Nawrot (68 min. Zalewski), Szela – Gruchała-Węsierski (46′ Żurek)

Wynik spotkania otworzył w 25 minucie Jakub Głaz. Obrońca KSZO najlepiej zachował się w zamieszaniu po rzucie rożnym na przedpolu Łysicy i z kilku metrów skierował piłkę do siatki. Na drugą bramkę musieliśmy czekać do 60 minuty. Podobnie jak w przypadku pierwszego trafienia, bramka padła po rzucie rożnym. Tym razem autorem był Szymon Kuzior. Pięć minut później pomarańczowo-czarni prowadzili już 3:0. a to za sprawą bramki samobójczej Norberta Drożdżala. Wynik spotkania na cztery do zera ustalił Tomasz Persona, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

W innych spotkaniach 1/16 finału Okręgowego Pucharu Polski:

• Arka Pawłów - Star Starachowice 2:4. Bramki dla Arki: Mirosław Kalista-2, dla Staru: Klaudiusz Marzec, Bartosz Szydłowski, Jakub Chrzanowski, Michał Grunt.
  • LZS Samborzec - Alit Ożarów 0:6. Bramki: Sornat -2, Poński-2, Król i Piechniak po jednej.
  • AP Star/Juventa Starachowice - GKS Rudki 1:8
  • Klimontowianka Klimontów - Wisła Sandomierz 2:1
  • Olimpia Pogoń Staszów - Czarni Połaniec 1:0
  • Hetman Włoszczowa - GKS Nowiny 1:3
  • Polonia Białogon - Moravia Morawica 0:5
  • Unia Sędziszów - Wierna Małogoszcz 2:6
  • Vitalpol Solec Zdrój - Nida Pińczów 4:5
  • Korona Kielce (juniorzy) - Spartakus Daleszyce 0:2