W kiepskich nastrojach z Chrzanowa - porażka szczypiornistów KSZO

Unimetal Recycling MTS Chrzanów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24-23 (13-11)

Skład KSZO: Piątkowski, Kijewski - Chmielewski 3, Grabowski 5, Tkaczyk 4, Wojkowski 4, Jeżyna 7, Falasa, Kogutowicz, Włoskiewicz. Trener Tomasz Radowiecki.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Można powiedzieć że do 19 minuty wszystko przebiegało zgodnie z planem, ostrowiecki zespół utrzymywał skromną trzybramkową przewagę. Kolejne dziesięć minut przyniosło nam diametralną zmianę wydarzeń na chrzanowskim parkiecie. Od 19 do 29 minuty gospodarze zdobyli pięć bramek, wojownicy nie zdołali odpowiedzieć ani razu. Zespół z Chrzanowa wyprzedził KSZO o dwie bramki, w ostatniej minucie tej części Grzegorz Tkaczyk zdobył bramkę kontaktową, jednak odpowiedź miejscowych była błyskawiczna. Chwilę przed przerwą rzut karny dla KSZO zmarnował Michał Grabowski i do szatni schodziliśmy przegrywając 11:13.

W drugiej połowie zespół Tomasza Radowieckiego wziął się za odrabianie strat. Miejscowi grali jednak bardzo twardo w obronie a bramkarz Marcin Górkowski dwoił się i troił, aby powstrzymać ataki KSZO. Do remisu (17:17), po bramkach Wojkowskiego i Jeżyny udało się doprowadzić w 39 minucie, gospodarze ponownie się jednak oderwali. Kolejny remis 22:22 w 56 minucie dawał dużą szansę na wywalczenie choćby jednego punktu. Niestety w końcówce dwie bramki dla MTS-u zdobył Filip Wadowski, KSZO odpowiedział jedynie trafieniem Adriana Wojkowskiego.

W tabeli nowym liderem zostało Zagłębie Sosnowiec, szczypiorniści KSZO utrzymali czwarte miejsce. W niedzielę 13 grudnia na Świętokrzyską przyjeżdża druga w tabeli Padwa Zamość. Początek meczu o godzinie 17:00.

PK

Chcemy, żeby portal swietokrzyskie.cozadzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców ziemi świętokrzyskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.