Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
piątek, 22 maja 2026 11:33
Reklama

11-stka na fali 89.6 FM: Wiosną rosną kwiaty, przylatują do nas ptaki, można zrobić piknik, pojeździć na hulajnodze, dlatego wiosna jest fajna!

W ten weekend nadejdzie długo wyczekiwana wiosna. Wiosna to pora roku radosna, dlatego Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim z uśmiechem od ucha do ucha dzielą się dziś swoją wiedzą o wiośnie z naszymi Słuchaczami w "11-stce na fali 89.6 FM" pod honorowym patronatem prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego, Jarosława Górczyńskiego.


Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
Reklama
Reklama