Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
wtorek, 19 maja 2026 08:46
Reklama Zielone Zacisze

Karol Rokita wicemistrzem Polski juniorów w łucznictwie

Podczas LXIII Mistrzostw Polski Juniorów w łucznictwie Karol Rokita z KS Stella Kielce zdobył srebrny medal, zajmując drugie miejsce w finale zawodów. W decydującym pojedynku zmierzył się z Jakubem Bąkiem, który zwyciężył 6:0.
Karol Rokita wicemistrzem Polski juniorów w łucznictwie

Źródło: Fot. Stella Kielce

Mimo porażki, występ Karola potwierdził jego przynależność do krajowej czołówki młodych łuczników. To ważny sukces, który stanowi motywację do dalszej pracy i jest powodem do dumy dla całej społeczności klubu KS Stella Kielce.

Udział zawodnika w mistrzostwach oraz zdobycie medalu było możliwe dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
ReklamaPicobello