Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
wtorek, 19 maja 2026 21:16
Reklama

Zderzenie dwóch pojazdów na DW 762. Jedna osoba trafiła do szpitala

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś rano na drodze wojewódzkiej 762, na zjeździe z ul. Krakowskiej w ul. Armii Krajowej. Zgłoszenie o kolizji wpłynęło do służb około godziny 6.30.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy: Opel Vivaro oraz Volkswagen Golf. Oba samochody prowadziły trzeźwe kobiety w wieku około 30 lat. Do kontaktu pomiędzy pojazdami doszło podczas zmiany pasa ruchu.

Kierująca Oplem z urazem lewej ręki oraz bólem kręgosłupa została przewieziona do szpitala.

— „Trwają ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia, ponieważ uczestniczki przedstawiają rozbieżne wersje wydarzeń. Policjanci wykonują czynności, aby ustalić, która z nich doprowadziła do niebezpiecznej sytuacji” — przekazuje st. asp. Jacek Borek, asystent Zespołu Prasowo-Informacyjnego, zastępujący oficera prasowego.

Jak dodaje, na miejscu nie występują utrudnienia w ruchu drogowym.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
Reklama