W studiu Radia Rekord gościł Artur Łakomiec, prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego. Rozmawialiśmy o tym, czy włodarz miasta ma pomysł na rozwiązanie sprawy Jarmarku Denkowskiego i ostudzenie emocji z nim związanych. Ponadto poruszyliśmy kwestie związane z budową bloków komunalnych i deweloperskich na terenie miasta, powstającego żłobka i giełdą pracy organizowaną dla jednej z firm wchodzącej na ostrowiecki rynek.
Napisz komentarz
Komentarze