Tomasz Gębka, zastępca naczelnika wydziału planowania i rozwoju w ostrowieckim magistracie, był gościem w studiu Radia Rekord 100,9 FM w samo południe. Rozmawialiśmy o dotacjach dla rodzinnych ogródków działkowych na terenie miasta. Jakie inwestycje zostaną wykonane i jaką kwotę w tym roku prezydent przeznaczył na ten cel? Przypominamy też o naborze projektów w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego i o pomysłach mieszkańców, które już wpłynęły do urzędu miasta.
Emilia Sitarska
18.05.2026 12:11
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze