PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Liga Okręgowa: W Opatowie lepszy Ćmielów

Niespodziewanej porażki doznał lider Star Starachowice. Podopieczni Arkadiusza Bilskiego mieli w głowach już świętowanie pierwszego miejsca i awansu do wyższej ligi, a rywal Moravia Morawica grał do końca. W 90 minucie meczu na stadionie w Starachowicach mieliśmy remis 2:2, dla Staru dwukrotnie trafiał Artur Kidoń. Zwycięską bramkę Moravia zdobyła w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

Dobre spotkanie oglądali kibice w Opatowie, gdzie miejscowy OKS podejmował w lokalnych derbach Świt Ćmielów.  Po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej padły aż cztery bramki. W 51 minucie rzut karny dla Świtu wykorzystał Piotr Kiljański, trzy minuty później wyrównującą bramkę dla OKS-u zdobył Michał Sidor. Później strzelali już tylko goście, w 63 minucie na 1:2 podwyższył Dominik Sito a w trzeciej minucie doliczonego czasu gry wynik meczu ustalił Arkadiusz Michałowski.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Porażki na własnym boisku doznali również piłkarze Stali Kunów. Kunowianie przegrali 0:1 z bardzo słabo spisującą się w rundzie wiosennej Spartą Dwikozy.  Wynik meczu nie miał jednak wpływu na układ w dolnej części tabeli.