Radio Rekord Świętokrzyskie mobilne Radio Rekord Świętokrzyskie
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjY3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjY3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Zawodnicy z czterech województw walczyli o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego

Zawodnicy z czterech województw walczyli o Puchar Prezydenta
Ostrowca Świętokrzyskiego

Senior do 40 lat

Grupa A:

Tokarski - Lisowski 2-0 (11-3, 11-7) Wierzchowski - P. Sadłos 2-0 (11-5, 11-8) Lisowski - Wierzchowski 2-0 (11-1, 11-8) S. Sadłos - Tokarski 0-2 (2-11, 3-11) Wierzchowski - S. Sadłos 0-2 (3-11, 11-13) P. Sadłos - Lisowski 0-2 (11-13, 8-11) S. Sadłos - P. Sadłos 2-0 (12-10, 11-6) Tokarski - Wierzchowski 2-0 (11-2, 11-2) P. Sadłos - Tokarski 0-2 (3-11, 1-11) Lisowski - S. Sadłos 0-2 (10-12, 9-11) Tabela: 1. Krzysztof Tokarski (Janik) 8 8-0 88-23 2. Sebastian Sadłos (Janik) 7 6-2 75-71 3. Krystian Lisowski (Grójec) 6 4-4 75-73 4. Wiktor Wierzchowski (Bodzechów) 5 2-6 49-81 5. Paweł Sadłos (Kunów) 4 0-8 52-91

Grupa B:

Konefał - Czosnek 0-2 (14-16, 5-11) Kita - Rożek 2-0 (11-8, 11-9) Czosnek - Kita 0-2 (6-11, 6-11) Roztocki - Konefał 2-0 (11-7, 11-4) Kita - Roztocki 2-0 (14-12, 11-3) Rożek - Czosnek 2-0 (11-8, 11-9) Roztocki - Rożek 1-2 (7-11, 11-9, 6-11) Konefał - Kita 0-2 (6-11, 5-11) Rożek - Konefał 2-0 (11-5, 11-4) Czosnek - Roztocki 2-0 (11-9, 11-4)

Tabela:

1. Jan Kita (Brody) 8 8-0 91-55 2. Paweł Rożek (Ujazd) 7 6-3 92-72 3. Arkadiusz Czosnek (Sandomierz) 6 4-4 78-76 4. Jakub Roztocki (Kraśnik) 5 3-6 74-89 5. Filip Konefał (Zdanów) 4 0-8 50-93

Grupa C:

Gołębiowski - Gbiorczyk 2-0 (11-6, 11-5) Krzemiński - Kaptur 0-2 (9-11, 3-11) Gbiorczyk - Krzemiński 2-1 (11-7, 13-15, 12-10) Krzemiński - Stala 0-2 (8-11, 2-11) Kaptur - Gbiorczyk 2-0 (11-8 12-10) Stala - Kaptur 2-0 (11-3, 11-6) Gołębiowski - Krzemiński 2-0 (11-8, 11-3) Kaptur - Gołębiowski 0-2 (7-11, 8-11) Gbiorczyk - Stala 0-2 (9-11, 8-11)

Tabela: 1.

Krzysztof Stala (Trześń) 8 8-1 102-70 2. Kamil Gołębiowski (Drzewce) 7 7-2 100-73 3. Mateusz Kaptur (Janik) 6 4-4 69-74 4. Adam Gbiorczyk (Suchedniów) 5 2-7 87-98 5. Jan Krzemiński (Janik) 4 1-8 64-107  

Półfinały: Krzysztof Tokarski - Paweł Rożek 3-2 (14-12, 11-8, 1-11, 9-11, 11-2) Jan Kita - Kamil Gołębiowski 2-3 (12-10, 12-14, 11-6, 9-11, 2-11) Krzysztof Stala - Sebastian Sadłos 3-1 (11-13, 11-3, 11-5, 11-6) Finały: Gołębiowski - Stala 3-0 (13-11, 11-9, 11-6) Tokarski - Gołębiowski 1-3 (8-11, 9-11, 11-6, 4-11) Stala - Tokarski 2-3 (11-13, 5-11, 11-9, 12-10, 7-11)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Tabela:

1. Kamil Gołębiowski (Drzewce) 4 6-1 74-58 2. Krzysztof Tokarski (Janik) 3 4-5 86-85 3. Krzysztof Stala (Trześń) 2 2-6 72-89    

Weteran 40+

Grupa A:

Szafrański - Podsiadło 1-2 (7-11, 11-9, 9-11) Cieszkowski - Michalak 0-2 (5-11, 9-11) Podsiadło - Michalak 2-0 (11-4, 11-5) Szafrański - Cieszkowski 2-0 (11-5, 11-7) Cieszkowski - Podsiadło 0-2 (7-11, 5-11) Michalak - Szafrański 0-2 (5-11, 5-11)

Tabela: 1.

Andrzej Podsiadło (Denkówek) 6 6-1 75-48 2. Jacek Szafrański (Ostrowiec Świętokrzyski) 5 5-2 71-53 3. Robert Michalak (Ostrowiec Świętokrzyski) 4 2-4 41-58 4. Krzysztof Cieszkowski (Ostrowiec Świętokrzyski) 3 0-6 38-66

Grupa B:

Wiewiór - Szatko 2-0 (11-6, 11-8) Grzybek - Kasprowicz 2-0 (11-7, 11-7) Szatko - Kasprowicz 0-2 (7-11, 8-11) Wiewiór - Grzybek 0-2 (8-11, 10-12) Grzybek - Szatko 2-0 (11-5, 11-4) Kasprowicz - Wiewiór 2-1 (11-8, 5-11, 13-11)

Tabela:

1. Bogdan Grzybek (Chodel) 6 6-0 67-41 2. Sławomir Kasprowicz (Ostrowiec Świętokrzyski) 5 4-3 65-67 3. Marek Wiewiór (Ostrowiec Świętokrzyski) 4 3-4 70-66 4. Zygmunt Szatko (Ostrowiec Świętokrzyski) 3 0-6 38-66

Grupa C:

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Roztocki - Smaga 0-2 (3-11, 6-11) Gbiorczyk - Kasprzak 0-2 (6-11, 5-11) Smaga - Kasprzak 0-2 (5-11, 8-11) Roztocki - Gbiorczyk 0-2 (8-11, 5-11) Gbiorczyk - Smaga 0-2 (8-11, 8-11) Kasprzak - Roztocki 2-0 (11-0, 11-3)

Tabela: 1.

Artur Kasprzak (Warszawa) 6 6-0 666-27 2. Dariusz Smaga (Opole Lubelskie) 5 4-2 57-47 3. Sebastian Gbiorczyk (Suchedniów) 4 2-4 49-57 4. Przemysław Roztocki (Kraśnik) 3 0-6 25-66  

Półfinały:

Andrzej Podsiadło - Sławomir Kasprowicz 1-3 (11-6, 6-11, 12-14, 9-11) Bogdan Grzybek - Dariusz Smaga 3-0 (11-9, 12-10, 11-9) Artur Kasprzak - Rafał Pióro 3-0 (11-4, 11-6, 13-11) Radosław Poświatowski - Jacek Szafrański 3-0 (11-3, 11-8, 12-10)

Finały:

Kasprowicz - Poświatowski 1-3 (11-8, 12-14, 6-11, 7-11) Grzybek - Kasprzak 0-3 (4-11, 5-11, 6-11) Poświatowski - Kasprzak 1-3 (11-9, 7-11, 10-12, 6-11) Kasprowicz - Grzybek 1-3 (11-9, 8-11, 5-11, 5-11) Grzybek - Poświatowski 0-3 (9-11, 9-11, 9-11) Kasprzak - Kasprowicz 3-0 (11-6, 11-9, 11-7) Tabela: 1. Artur Kasprzak (Warszawa) 6 9-1 109-71 2. Radosław Poświatowski (Puławy) 5 7-4 111-106 3. Bogdan Grzybek (Chodel) 4 3-7 84-95 4. Sławomir Kasprowicz (Ostrowiec Świętokrzyski) 3 2-9 87-119  

Kobiety

Karpińska - Rożek 0-3 (3-11, 4-11, 4-11) Ziółkowska - Karpińska 0-3 (1-11, 4-11, 1-11) Rożek - Ziółkowska 3-0 (11-4, 11-1, 11-2)

Tabela:

1. Katarzyna Rożek (Ujazd) 4 6-0 66-18 2. Katarzyna Karpińska (Ostrowiec Świętokrzyski) 3 3-3 44-39 3. Sylwia Ziółkowska (Ostrowiec Świętokrzyski) 2 0-6 13-66

PK MOSiR Ostrowiec Św.

Chcemy, żeby portal swietokrzyskie.cozadzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców ziemi świętokrzyskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy