Dżem zagra podczas Święta Wody. W Parku Miejskim czeka moc atrakcji dla całych rodzin
Koncert legendarnego zespołu Dżem, spektakl dla najmłodszych, rejsy kajakami i rowerami wodnymi, konkursy oraz wspólna zabawa taneczna pod gwiazdami – tak zapowiada się Święto Wody 2026, które odbędzie się w sobotę, 27 czerwca, w Parku Miejskim w Kielcach. Wydarzenie organizowane przez Wodociągi Kieleckie jest częścią tegorocznego Święta Kielc.
22.06.2026 10:51