Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
wtorek, 19 maja 2026 08:45
Reklama Zielone Zacisze

Utrudnienia na ul. Słowackiego. Ruszają prace naprawcze

Od wtorku, 3 marca 2026 roku, kierowcy korzystający z ul. Słowackiego muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu. Firma STRABAG rozpoczyna gwarancyjne prace naprawcze nawierzchni. Tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona już wcześniej, co może powodować utrudnienia.
Utrudnienia na ul. Słowackiego. Ruszają prace naprawcze

Źródło: Fot. MZD Kielce

Prace obejmą odcinek ul. Słowackiego od ul. Seminaryjskiej do ul. Prostej. Roboty będą prowadzone etapami, dlatego wyłączone z ruchu fragmenty drogi będą się zmieniać wraz z postępem prac. W związku z tym kierowcy powinni zwracać szczególną uwagę na oznakowanie oraz możliwe zwężenia jezdni.

Wykonawca zapowiada, że prace potrwają około miesiąca, jednak ostateczny termin ich zakończenia będzie uzależniony od warunków atmosferycznych.

Jak podkreślają przedstawiciele inwestora, działania mają charakter gwarancyjny i są elementem dbałości o jakość oraz bezpieczeństwo infrastruktury drogowej.

Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i wyrozumiałość – prowadzone prace mają na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
ReklamaPicobello