Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
czwartek, 21 maja 2026 10:52
Reklama

Pożar ciężarówki na S7 w Tokarni. Droga w kierunku Warszawy była zablokowana

W środę, 11 marca około godziny 18:20 doszło do pożaru samochodu ciężarowego na trasie S7 w miejscowości Tokarnia. Ogień objął pojazd przewożący napoje, a także znajdujące się przy drodze ekrany akustyczne. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Pożar ciężarówki na S7 w Tokarni. Droga w kierunku Warszawy była zablokowana

Źródło: Fot. Straż Pożarna

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, które gasiły ogień przy użyciu piany gaśniczej. Kierowca ciężarówki, 39-letni mężczyzna, zdążył opuścić pojazd i nie doznał żadnych obrażeń. Był trzeźwy.

Pożar został szybko opanowany, ale w czasie działań służb droga w kierunku Warszawy była zablokowana. Policja i straż pożarna zabezpieczały miejsce zdarzenia oraz usuwały skutki pożaru.

Przyczyny pojawienia się ognia są obecnie ustalane.


Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
Reklama
Reklama