PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Szczypiorniści KSZO Odlewnia przegrywają w Chrzanowie

MTS Chrzanów – KSZO Odlewnia Ostrowiec 25:23 (14:10)

Skład KSZO Odlewnia: Michał Piątkowski, Kasper Kijewski - Kacper Grabowski 6, Ali Mehdizadeh 5, Sebastian Włoskiewicz 4,  Dawid Rusin 3, Michał Włodarski 2, Filip Chmielewski 2, Bartosz Kogutowicz 1. Trener Tomasz Radowiecki.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Sobotni mecz miał bardzo wyrównany przebieg. Około piętnastej minuty gospodarze wypracowali niewielką przewagę i zdołali ją utrzymać do przerwy. W drugiej połowie wojownicy ruszyli do odrabiania strat, i już w 40 minucie po bramce Sebastiana Włoskiewicza wyszli na prowadzenie 16:15.  Wyrównana gra toczyła się do 56 minuty (22:22). Dużo lepszą końcówkę mieli szczypiorniści z Chrzanowa. W ostatnich minutach zdobyli trzy bramki, na co KSZO odpowiedział jedynie trafieniem Włoskiewicza w ostatniej minucie spotkania. Już na początku meczu kontuzji palca doznał Ali Mehdizadeh. Irańczyk dograł mecz do końca, nie obyło się jednak bez wizyty w szpitalu.

W tabeli po ośmiu kolejkach liderem jest AZS AWF Biała Podlaska, KSZO Odlewnia na odległym dziesiątym miejscu z zaledwie trzema punktami.  W przyszłą sobotę o godzinie 17 ostrowczanie we własnej hali podejmować będą jedenasty w tabeli NLO SMS ZPRP Kielce.

Komplet wyników 8 kolejki I ligi grupy C.

• Orlen Wisła II Płock 28 : 31 MKS Padwa Zamość
  • AZS AWF Biała Podlaska 26 : 21 Azoty-Puławy II
  • MTS Chrzanów 25 : 23 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
  • KPR Legionowo 32 : 28 AZS UW Warszawa
  • AZS UJK Kielce 35 : 30 SRS Czuwaj Przemyśl
  • NLO SMS ZPRP Kielce 27 : 29 KSSPR Końskie