Papaj po odzyskaniu tytułu mistrzowskiego: Piłka ręczna to Kielce, a Kielce to piłka ręczna
Po trzech latach przerwy mistrzostwo Polski wróciło do Kielc. Industria nie tylko odzyskała krajowy prymat, ale zrobiła to w imponującym stylu, wygrywając oba finałowe spotkania z Orlen Wisłą Płock. Po końcowej syrenie nie brakowało emocji, a pełniący obowiązki prezesa zarządu klubu Paweł Papaj podkreślał, że sukces jest efektem pracy całej organizacji i odpowiedzią na wątpliwości, które pojawiały się jeszcze kilka tygodni temu.
31.05.2026 20:45