Radio Rekord Świętokrzyskie mobilne Radio Rekord Świętokrzyskie
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjY3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjY3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Siódemka z najlepszą reprezentacją na Indywidualnych Biegach Przełajowych

Siódemka z najlepszą reprezentacją na Indywidualnych Biegach Przełajowych

Podczas zawodów prowadzona była klasyfikacja drużynowa szkół. W klasyfikacji tej punktowało do pięciu najszybszych reprezentantów każdej szkoły w każdym z sześciu biegów. O miejscu w klasyfikacji końcowej szkół decydowała suma punktów uzyskanych przez uczniów danej szkoły we wszystkich biegach. Dzieci urodzone w 2012 roku i młodsze rywalizowały na dystansie 600 metrów. Ich starsze koleżanki i koledzy (2010-2011) biegały na dystansie 800 metrów (dziewczęta) i 1000 metrów (chłopcy). Najstarsi (2008-2009) mieli natomiast do pokonania odpowiednio 1000 metrów (dziewczęta) i 1500 metrów (chłopcy).

Klasyfikacja drużynowa: 

  1.  Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7  - 650 pkt.
  2. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1  - 509
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14  - 455
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5  - 415
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3  - 392
  6. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10  - 207
  7. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9  - 145
  8. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4  - 91
  9. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii  - 36

Punktacje w poszczególnych biegach:

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Dziewczęta 2012 i młodsze – 600m  1 Amelia Sokół PSP14 00:03:06 19 2 Lena Połetek PSP1 00:03:07 17 3 Zuzanna Kitowska PSP7 00:03:09 16 4 Yaroslava Kukhtina PSP14 00:03:11 15 5 Kalina Bugajska PSP1 00:03:21 14 6 Weronika Głąb PSP7 00:03:27 13 7 Lena Swat PSP7 00:03:35 12 8 Zuzanna Skwara PSP7 00:03:36 11 9 Aleksandra Sykutowska PSP7 00:03:42 10 10 Maria Walerys PSP7 00:03:46 11 Milena Gonciara PSP3 00:03:47 9 12 Natalia Stefankiewicz PSP14 00:03:50 8 13 Sonia Grzesik PSP1 00:03:56 7 14 Martyna Skotnicka PSP7 00:04:10 15 Pola Jaroszek PSP14 00:04:27 6 16 Wiktoria Rokicka PSP14 00:04:28 5 17 Julia Starzomska PSP10 00:04:33 4 18 Lila Dragan PSP1 00:04:36 3 19 Lena Dunal PSP10 00:04:43 2 20 Kornelia Kowalska PSP10 00:04:44 1

Chłopcy 2012 i młodsi – 600m MCE IMIĘ NAZWISKO SZKOŁA CZAS PKT 1 Piotr Wykrota PSP5 00:02:37 34 2 Antoni Grzesik PSP1 00:02:39 32 3 Dawid Yurkewych PSP7 00:02:54 31 4 Maciej Zajączkowski PSP9 00:02:55 30 5 Kacper Durys PSP1 00:03:00 29 6 Dominik Spychaj PSP10 00:03:01 28 7 Wojciech Majcher PSP7 00:03:04 27 8 Radomyr Kukhtin PSP14 00:03:08 26 9 Jakub Rogaliński PSP7 00:03:09 25 10 Wojciech Rachwał PSP5 00:03:10 24 11 Krzysztof Łebek PSP1 00:03:11 23 12 Szymon Struski PSP14 00:03:12 22 13 Jakub Gronkiewicz PSP5 00:03:13 21 14 Jan Zając PSP5 00:03:14 20 15 Oliwier Czerwiński PSP1 00:03:15 19 16 Franciszek Buława PSP10 00:03:16 18 17 Antoni Surmański PSP14 00:03:17 17 18 Alan Mirski PSP1 00:03:18 16 19 Kacper Szumlak PSP7 00:03:19 15 20 Olaf Sobolewski PSP3 00:03:21 14 21 Adam Kula PSP5 00:03:23 13 22 Krzysztof Giemza PSP1 00:03:26 23 Krzysztof Płatek PSP3 00:03:27 12 24 Radosław Miłek PSP5 00:03:33 25 Krystian Walewski PSP9 00:03:34 11 26 Jakub Siwonia PSP10 00:03:39 10 27 Wiktor Ruszkiewicz PSP7 00:03:40 9 28 Piotr Kazimierak PSP7 00:03:48 29 Antek Wójcik PSP3 00:03:51 8 30 Gabriel Wojna PSP14 00:03:52 7 31 Piotr Mroczkowski PSP7 00:03:54 32 Olaf Gruszczyk PSP4 00:03:59 6 33 Michał Jabłoński PSP4 00:04:02 5 34 Marcel Gałek PSP10 00:04:16 4 35 Franciszek Kowalski PSP4 00:04:20 3 36 Mark Yaremchuk PSP4 00:04:21 2 37 Antek Nogaj PSP3 00:04:48 1

Dziewczęta 2010-2011 – 800m  1 Nikola Zielińska PSP7 00:03:19 32 2 Marina Dudek PSP7 00:03:22 30 3 Valeria Zinkiewych PSP7 00:03:24 29 4 Lena Rej PSP3 00:03:31 28 5 Zuzanna Machnicka PSP1 00:03:32 27 6 Aleksandra Krawiec PSP7 00:03:38 26 7 Maja Soboń PSP1 00:03:43 25 8 Kaja Artykiewicz PSP1 00:03:45 24 9 Wiktoria Barańska PSP5 00:03:48 23 10 Antosia Kolasa PSP3 00:03:50 22 11 Maja Brożek PSP7 00:03:54 21 12 Karolina Przydatek PSP3 00:03:57 20 13 Malwina Fraszczyk PSP3 00:04:02 19 14 Nikola Szymańska PSP4 00:04:03 18 15 Ewa Domanowska PSP1 00:04:04 17 16 Zuzanna Antoniewska PSP10 00:04:06 16 17 Maja Kosowska PSP1 00:04:08 15 18 Nikola Tkaczyk PSP7 00:04:09 19 Nikola Dróżdż PSP3 00:04:11 14 20 Maja Dymanowska PSP5 00:04:12 13 21 Iga Berner PSP5 00:04:17 12 22 Anna Michalczyk PSP5 00:04:21 11 23 Wiktoria Krzyżanowska PSP9 00:04:22 10 24 Wiktoria Gawlik PSP5 00:04:24 9 25 Olga Wesołowska PSP3 00:04:25 26 Andżelika Walewska PSP9 00:04:26 8 27 Nadia Sala PSP5 00:04:34 28 Martyna Siódmak PSP3 00:04:40 29 Weronika Orłowska PSP10 00:04:44 7 30 Oliwia Chojnacka PSP10 00:04:45 6 31 Natalia Kijo PSP4 00:04:58 5 32 Maja Dębicka PSP4 00:04:59 4 33 Oliwia Boleń PSP5 00:05:12 34 Weronika Chojnacka PSP10 00:05:18 3 35 Maja Molenda PSP9 00:05:22 2 36 Maria Wiewióra PSP10 00:06:26 1

Chłopcy 2010-2011 – 1000m  1 Dominik Jaworowski PSP7 00:04:03 33 2 Alan Jaworski PSP7 00:04:08 31 3 Paweł Giemza PSP1 00:04:14 30 4 Mateusz Nowak PSP9 00:04:19 29 5 Kacper Winiarczyk PSP7 00:04:20 28 6 Wojciech Wiatrowski PSP14 00:04:25 27 7 Hubert Sitek PSP3 00:04:26 26 8 Kacper Jaworski PSP14 00:04:29 25 9 Jakub Isser Dryka PSP14 00:04:30 24 10 Błażej Fraszczyk PSP9 00:04:31 23 11 Wojciech Madej PSP7 00:04:33 22 12 Igor Turbakiewicz PSP3 00:04:34 21 13 Aleksander Jagiełło PSP7 00:04:44 20 14 Michał Pacocha PSP5 00:04:45 19 15 Michał Rycąbel PSP7 00:04:46 16 Bartosz Gaik PSP3 00:04:48 18 17 Krystian Bartczak MOS 00:04:55 17 18 Adrian Gawlak PSP14 00:04:58 16 19 Jakub Szmalec PSP3 00:04:59 15 20 Stanisław Głogowski PSP7 00:05:01 21 Jakub Pietrzykowski PSP1 00:05:02 14 22 Olaf Pastuszko PSP3 00:05:07 13 23 Wiktor Kolatorowicz PSP1 00:05:12 12 24 Kacper Zawadzki PSP3 00:05:15 25 Patryk Szczechura PSP4 00:05:21 11 26 Filip Kożuchowski PSP4 00:05:23 10 27 Artur Drabik PSP5 00:05:26 9 28 Ksawery Chełminiak PSP9 00:05:36 8 29 Borys Cybulski PSP4 00:05:41 7 30 Ksawery Kurdyła PSP10 00:06:10 6 31 Olaf Dąbrowski PSP10 00:06:30 5 32 Patryk Zakowany PSP10 00:06:36 4 33 Paweł Kędziora PSP10 00:06:37 3 34 Wiktor Ciecieląg PSP4 00:06:56 2 35 Wiktor Pytlakowski PSP10 00:07:44 1

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Dziewczęta 2008-2009 – 1000m 1 Amelia Beksińska PSP14 00:04:14 30 2 Marcela Mozal PSP14 00:04:20 28 3 Adrianna Górniak PSP14 00:04:29 27 4 Oliwia Żak PSP7 00:04:48 26 5 Julia Radlak PSP5 00:04:59 25 6 Ewa Czarnecka PSP1 00:05:03 24 7 Wiktoria Żurek PSP3 00:05:13 23 8 Zuzanna Klepacz PSP7 00:05:17 22 9 Amelia Donoch PSP3 00:05:18 21 10 Aleksandra Cesarska PSP7 00:05:22 20 11 Nikola Kuśmierz PSP7 00:05:24 19 12 Daria Krzyżanowska PSP1 00:05:28 18 13 Laura Gil PSP14 00:05:38 17 14 Gabriela Okleka PSP14 00:05:45 16 15 Zuzanna Polak PSP5 00:05:46 15 16 Karolina Kozieł PSP1 00:05:47 14 17 Nikola Pela PSP5 00:05:48 13 18 Magdalena Stańkowska PSP10 00:05:49 12 19 Nikola Szczygieł PSP9 00:05:57 11 20 Lena Krzysztoń PSP14 00:06:00 21 Małgorzata Madej PSP10 00:06:01 10 22 Merola Abdelmalach PSP7 00:06:11 9 23 Zuzanna Toboła PSP3 00:06:20 8 24 Wiktoria Leśkiewicz PSP7 00:06:29 25 Julia Norowska PSP10 00:06:33 7 26 Zuzanna Wasek PSP10 00:07:02 6 27 Nikola Kozieł PSP1 00:07:05 5 28 Klaudia Nowakowska PSP1 00:07:10 4 29 Weronika Kurek PSP10 00:07:48 3 30 Julia Domańska PSP3 00:07:54 2 31 Julia Brudek PSP3 00:07:59 1 32 Zofia Roszczypała PSP3 00:08:00

Chłopcy 2008-2009 – 1500m  1 Franciszek Grzesik PSP1 00:05:43 38 2 Piotr Czajkowski PSP5 00:05:58 36 3 Oliwier Góralski PSP14 00:06:05 35 4 Antoni Jedlikowski PSP5 00:06:14 34 5 Dominik Czaja PSP5 00:06:18 33 6 Bartłomiej Petruczynik PSP7 00:06:26 32 7 Michał Kalita PSP14 00:06:41 31 8 Oliwier Wawszczyk PSP7 00:06:45 30 9 Dariusz Kędzierski PSP3 00:06:46 29 10 Michał Wiączek PSP7 00:06:47 28 11 Adam Czuba PSP5 00:06:50 27 12 Franciszek Maj PSP3 00:06:51 26 13 Jakub Faliszewski PSP1 00:06:57 25 14 Gabriel Lach PSP5 00:06:58 24 15 Maksymilian Bogucki PSP1 00:06:59 23 16 Bartosz Tarłowski PSP1 00:07:15 22 17 Antoni Pater PSP14 00:07:23 21 18 Patryk Reszczyk PSP14 00:07:26 20 19 Jakub Pronobis PSP3 00:07:30 19 20 Sebastian Kostrzewa PSP3 00:07:31 18 21 Kacper Nowak PSP10 00:07:33 17 22 Kacper Sala PSP10 00:07:34 16 23 Michał Nowakowski PSP4 00:07:36 15 24 Krzysztof Tobiasz PSP7 00:07:46 14 25 Nataniel Nowak PSP14 00:07:52 13 26 Konrad Łebek PSP1 00:07:59 12 27 Bartłomiej Janasz MOS 00:08:02 11 28 Franciszek Ostrowski PSP10 00:08:03 10 29 Filip Kurek PSP7 00:08:06 9 30 Artur Szymanek MOS 00:08:07 8 31 Michał Walas PSP7 00:08:09   32 Antoni Szemraj PSP9 00:08:14 7 33 Grzegorz Krawczyk PSP9 00:08:15 6 34 Michał Kania PSP3 00:08:20 5 35 Miłosz Gradziuk PSP3 00:08:33   36 Karol Domagalski PSP14 00:08:36   37 Oliwier Ostatek PSP1 00:09:37   38 Sebastian Kwapisz PSP10 00:09:39 4 39 Grzegorz Karkowski PSP10 00:09:40 3 40 Piotr Czyżewski PSP4 00:09:46 2 41 Piotr Rogala PSP4 00:09:51 1 42 Alexander Młynarczyk PSP10 00:09:57   43 Filip Sajecki PSP3 00:10:16

PK MOSiR Ostrowiec Św.

Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Kielc i ziemi świętokrzyskiej.

Ze względu na sytuację na Ukrainie i emocje, jakie pojawiają się przy tej okazji, zdecydowaliśmy w najbliższym czasie wyciszyć komentarze na naszej stronie. Zachęcamy do dyskusji w mediach społecznościowych. Apelujemy o wzajemny szacunek i zrozumienie.

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".

Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy