Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
czwartek, 14 maja 2026 18:14
Reklama

W Ostrowcu trwa ćwierćfinałowy turniej Mistrzostw Polski juniorek w siatkówce

Na hali sportowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Żeromskiego 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim trwa jeden z turniejów ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski Juniorek w Siatkówce. W pierwszym dniu zmagań gospodynie z KSZO SMS przegrały 0:3 (9:25 12:25 10:25) z Szamotulaninem Szamotuły.

W turnieju uczestniczy sześć drużyn podzielonych na dwie grupy. Siatkarki z Ostrowca, oprócz drużyny z Szamotuł w grupowej rywalizacji walczyć będą jeszcze z Avią Świdnik. W drugiej grupie znalazły się AZS AWF Wrocław, MKS Dąbrowa Górnicza i UKS Set Gorzów Wielkopolski. W czwartek i w piątek odbędą się rozgrywki w grupach, natomiast w sobotę i niedzielę półfinały i finały.

Skład zespołu juniorek KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski: Pola Orzechowska, Aleksandra Madej, Adrianna Górniak, Kinga Kiełbasa, Zuzanna Zagraj, Emilia Dobrowolska, Marlena Gołębiowska, Weronika Mróz, Lena Nowak, Oliwia Krawczyk, Zuzanna Misiek, Maja Kosowska, Anna Chodakowska (libero), Wiktoria Groszek (libero). Trener Piotr Brodawka.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
ReklamaPicobello