Dobre występy zawodników ostrowieckiej Endurorany

Dobre występy zawodników ostrowieckiej Endurorany

 https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/sport/motocross-mistrzostwa-strefy-polski-poludniowej-ii-runda-zdjecia/49497

 

Oto szczegółowe wyniki II Rundy Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Motocrossie:

Kat. MX1C

1 Bartosz KOCHANEK Auto Moto Klub Gliwice/Honda 2 Adam WEIRAUCH Motocross Klub Czerwionka/Kawasaki 3 Piotr SARNA OKSM ENDURORANA/Yamaha 4 .Łukasz PIWOWARCZYK OKSM ENDURORANA/Yamaha

Kat. MXC2

1 Grzegorz DRÓŻDŻ OKSM ENDURORANA/Honda 2 Maciej NOGOWSKI OKSM ENDURORANA/Yamaha 3 Kyrylo TARASEVYCH Ukraina/KTM 6 Mateusz Oleniacz OKSM ENDURORANA/Yamaha 21 Kamil Ołubiec OKSM ENDURORANA/Yamaha 27 Jakub Stefankiewicz OKSM ENDURORANA/Yamaha

Kat. MX65

1 Bartosz JAWORSKI Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX/Husqvarna 3 Filip SENIUK OKM Ostrów Wielkopolski/KTM 3 Michał PSIUK KM Cross Lublin/KTM

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Kat. MX85

1 Seweryn GAZDA Auto Moto Klub Gliwice/KTM 2 Norbert WOJCIECHOWSKI Łowicki Klub Motorowy/KTM 3 Piotr WARCHOŁ Łowicki Klub Motorowy/KTM

Kat. MX Junior

1 Wiktor MAŁECKI KM Cross Lublin/KTM 2 Arkadiusz PRYK KM Cross Lublin/KTM 3 Jakub ŚNIADY Automobilklub Gorzowski/Yamaha 11 Jakub TABORSKI OKSM ENDURORANA/Yamaha Kat.

MX Kobiet

1 Wiktoria WICIŃSKA KM Cross Lublin/KTM 2 Marta FRĄCZEK AMK Grodków/Honda 3 Zuzanna RUSIN MTR Osielec/KTM

Kat. MX Open

1 Maciej WIĘCKOWSKI KM Cross Lublin/KTM 2 Piotr SZCZEPANEK ŚTM MOTO-MAX/KTM 3 Michał ŚPIEWOK MTR Osielec/KTM

Kat. MX Masters

1 Kamil KOSIAK OKSM ENDURORANA/Yamaha 2 Roman KAPELA Enduro Team Centrum Łódź/KTM 3 Marek JASKULSKI MTR Osielec/KTM

Klasyfikacja klubowa:

  1. KM Cross Lublin
  2. MTR Osielec
  3. AMK Grodków
  4. OKSM Endurorana Ostrowiec Św.

PK

Anonim
lub
PCEtLS8qDQogICoNCiAgKiBSZXZpdmUgQWRzZXJ2ZXIgQXN5bmNocm9ub3VzIEpTIFRhZw0KICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMg0KICAqDQogICovLS0+DQoNCjxpbnMgZGF0YS1yZXZpdmUtem9uZWlkPSIzIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy